Gümüş Kadın Kolyeleri

1180 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Gümüş kadın kolyeler, takı ve aksesuar grubundaki çeşit zenginliği en fazla gümüş aksesuar grubudur. Tasarım yönünden hayal gücünü zorlayacak kadar fazla tasarıma sahip bayan gümüş kolyeler, 925 ayar gümüşten imal edilmektedir. Rose kaplama kadın gümüş kolyeler, altın kaplama gümüş kolyeler, kaplamasız gümüş kadın kolyeler, ürün çeşitliliğini iyiden iyiye artırmaktadır. Taşlı ve taşsız alternatifleriyle, doğal taş ile kombinlenen özel tasarımlarıyla göz alıcı bir kreasyona sahiptir.

 

Kadın Gümüş Kolye Modelleri

Dini Motifli Kadın Gümüş Kolyeler, müslüman kadınların dua ve ayetleri üzerlerinde taşıma ihtiyacına cevap verirken aynı zamanda dini inançlarını vurgulama gereksinimini de estetik bir şekilde karşılamaktadır. Elif - Vav Kolyeler, Allah - Muhammed Yazılı Kolyeler, Ayetel Kürsi Kolyeler, Cevşen Dualı Kolyeler, Esmaül Hüsna Kolyeler, Fatma Ana Eli Kolyeler, Hiç Yazılı Kolyeler, Kademi Şerif Kolyeler, Kıtmir Duası Kolyeler, Mührü Şerif Kolyeler, Nazar Duası Kolyeler, Semazen Kolyeler, Süleyman Mührü Kolyeler dini ve tarihi motifler taşıyan kadın kolye modellerindendir.

Hayvan Motifli Kadın Kolye Modelleri, sevilen bir hayvanın figürünü üzerinde taşımak hayvansever kişiliğin dışavurumudur. Bunun dışında hayvanlara yüklenen bir takım misyonlarla ilgili beklentiler de hayvan figürlü kolye seçiminde rol oynayabilir. Balık Kolyeler, Fil Kolyeler, Kaplumbağa Kolyeler, Kedi Kolyeler, Kelebek Kolyeler, Kuşlu Kolyeler, Uğur Böceği Kolyeler, Yusufçuk Kolyeler hayvan motifli gümüş kadın kolye modellerindendir. Filin bereket getirdiğine inanılmaktadır. Bunun dışında uğur böceği uğur getirir, yusufçuk kolye şans getirir, kelebek zerafetin simgesidir, kedi sevgisi ise özel bir tutkudur.

Anne & Çocuk Kadın Kolye Modelleri, tasarımların bir kısmı doğum hediyesi olarak yeni doğum yapmış anneye ya da yeni doğan bebeğe hediye etmek üzere tasarlanmaktadır. Bazı anne çocuk bayan kolye modelleri ise anneler gününde ya da anneye hediye almak istendiğinde çocuklar tarafından annelerine hediye almaları için tasarlanmıştır. Üzerinde anne çocuk sevgisini yazılı ve figürlü olarak işleyen anne çocuk kadın kolye modelleri en geniş ürün yelpazesine sahip gümüş bayan kolye modellerindendir.

Evlilik & Aşk Kadın Kolye Modelleri, kadınların romantizme ve duygulara düşkünlüğü en belirgin özellikleridir. Özellikle aşık olduklarında ve evlendiklerinde bunu değişik şekillerde tüm dünyayla paylaşmak isterler. Sevgililerinin ya da eşlerinin adını ya da onu çağrıştıran şeyleri üzerlerinde taşıma ihtiyaçları da gümüş kolye üreticilerine ilham olmuş ve geniş bir evlilik aşk kadın kolyeleri kreasyonu ortaya çıkmıştır.

Kişiye Özel Kadın Kolye Modelleri, kadınlar isimlerini ya da isimlerinin baş harflerini üzerlerinde taşımayı severler. Bu nedenle isimli ve harfli kadın gümüş kolyeleri oldukça tercih edilen bir gümüş kadın kolye grubudur. Künye kolye olarak da adlandırılan isimli kolyeler, dekoratif bir el yazısı ile ismin bütününün yazılması ve iki ucundan halka ile zincire asılması ile oluşturulur. Bunun dışında harflerin zincire belli aralıklarla dizilmesiyle oluşturulan künye kolyeler de çok tercih edilen kolye modellerindedir.

Doğa Motifli Kadın Kolye Modelleri, Kar Tanesi Kolyeler, Gül Kolyeler, Lale Kolyeler, Yaprak - Çiçek Kolyeler, Yıldız Kolyeler, Yonca Kolyeler ve bunlara benzer doğadan objeleri figüre eden bayan kolye modelleri en yaygın kullanılan aksesuarlardır.

 

Kadın Gümüş Kolye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kendinize gümüş kolye seçiyorsanız, doğru seçimi yapmak için en önemlisi tasarıma gizlenmiş figür ve motifleri doğru tesbit etmektir. BU motifler zevkinizi, ve kişiliğinizi doğru yansıtmalıdır. Örneğin şansa inanmayan birinin yusufçuk kolye taşıması çok da anlamlı değildir. Ya da müslüman bir kadının figüratif olarak haç şeklini çağrıştıran bir motif taşıması problem olacaktır. Bu nedenle öncelikle sizi yansıtan bir obje seçerek başlanmalı sonrasında rose kaplı, gümüş rengi, altın rengi seçeneklerinden birine karar verilmeli son olarak da kolyeniz taşlı mı, taşsız mı olacak ona karar verilmelidir. Taşlı kolyeler evde, uyurken, duş alırken, denizde, havuzda sorun çıkarabilir. Eğer boynunuzdan hiç çıkarmayacağınız bir gümüş kolyeye ihtiyacınız varsa bunu ya taşsız modeller arasından seçmelisiniz ya da zirkon taşlı modeller tercih edilebilir.

Hediye olarak gümüş kolye bakıyorsanız, eğer kolye alacağınız kişi çok iyi tanıdığınız biriyse onun özel zevklerine, kişiliğine, hobilerine uygun br motif seçebilirsiniz. Örneğin kedileri çok seven biriyse kedili kolye doğru tercih olabilir, ya da nazar korkusu yaşayan birisi ise nazarlık kolye doğru seçim olabilir. Ancak hediye aldığınız kişi çok iyi tanıdığınız bir değilse daha genel zevklere hitap eden suyolu gümüş kolye, tek taş gümüş kolye gibi modeller tercih edilmelidir.

Anahtar Kelimeler: gümüş kadın kolyesi, gümüş kolye kadın swarovski, kadın gümüş kolye zinciri fiyatları, gümüş bayan kolye modelleri, gümüş kadın kolye fiyatları, bayan gümüş anahtar kolye, gümüş kolye bayan büyük, gümüş bayan fiyatları, bayan gümüş cevşen kolye, gümüş cevşen kolye kadın, bayan gümüş kolye çeşitleri, çapa gümüş kolye kadın, gümüş kadın kolyeleri, gümüş kolye düz, gümüş kolye bayan en ucuz, gerçek gümüş kolye kadın, gümüş kolye bayan harfli, gümüş kolye bayan hediyelik, gümüş haç kolye kadın, gümüş kadın takı, gümüş kolye bayan isimli, gümüş kolye bayan isimli fiyatları, kadın gümüş kolye modelleri, bayan gümüş kolye modelleri ve fiyatları, gümüş kolye isimli kadin, ince gümüş kolye kadın, gümüş kolye bayan kar tanesi, gümüş kolye bayan kelebek, gümüş kolye bayan kalpli, gümüş kolye bayan küçük, gümüş bayan kolye melek, gümüş kolye bayan markaları, gümüş kolye bayan nazar boncuklu, nazarlı gümüş kolye, orjinal gümüş kolye kadın, gümüş kolye bayan özel tasarım, gümüş kolye bayan papatya, gümüş kolye pahalı, gümüş kolye bayan renkli, gümüş kolye sonsuzluk, gümüş kolye bayan çok şık, gümüş kolye bayan sade, gümüş kolye bayan satın al, bayan gümüş şans kolyesi, gümüş kolye bayan tek taş, gümüş kolye bayan taşlı, kadın gümüş swarovski tek taş kolye, gümüş kolye ucuz, gümüş kolye uygun fiyat, gümüş kolye ucu kadın, uzun gümüş kolye kadın, gümüş kolye bayan yonca, gümüş kolye bayan yıldız, bayan gümüş yaprak kolye, gümüş kolye bayan zarif, zarif gümüş kolye kadın, gümüş minimal kolye, gümüş kolyelerin fiyatları, gümüş kolye bayan 2020