Gümüş Sonsuzluk Kolyeler

85 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Matematik, fizik gibi sayısal bilimlerde sonu olmayan değerleri ifade etmek için kullanılan sonsuzluk işareti, hem içerdiği anlam hem de dekoratif görünümü nedeniyle günümüzde takı ve aksesuar tasarımlarının vazgeçilmez sembolü haline geldi.

Yatay çevrilmiş 8 rakamı şeklindeki işaret, özellikle gümüş ve altın gibi değerli metal takılarda, kalp, nazar boncuğu, uğur böceği, çiçek, yaprak gibi dekoratif şekilli nesnelerle ve taşlarla kombine edilerek şık tasarımlar oluşturulmasını sağlar.

Gümüş uğur böcekli sonsuzluk kolye tasarımları ve yonca ile birleştirilmiş sonsuzluk kolye tasarımları sonsuza dek şansı simgeler. Nazara karşı nazar boncuğu taşımak isteyen takı severler için sıradan nazar boncuğu tasarımlar yerine sonsuzluk işareti ile birlikte tasarlanmış nazar boncuklu sonsuzluk kolyeleri sıkça tasarlanmaktadır. Ağırlıklı olarak beyaz zirkon kullanılan taşlı modellerin dışında inci, zümrüt, yeşim gibi değerli taşlarla da süslenen taşlı sonsuzluk gümüş kolyeler, doğal taş seven bayanlar için tercih sebebidir. Özellikle 8 formundaki yapısının yuvarlak boşlukları inci monte etmeye çok uygun olduğu için incili sonsuzluk kolyesi modelleri oldukça yaygındır.

Sonsuzluk gümüş kolyelerin tasarımındaki sadelik tasarımcıları sonsuzluk işaretini çiçek motifleriyle birleştiren modeller tasarlamaya yönlendirmiştir. Bunun sonucunda, gül sonsuzluk kolye, papatya sonsuzluk kolye, yonca sonsuzluk kolye, lale sonsuzluk kolye gibi çiçekli sonsuzluk kolye modelleri kreasyonu oluşmuştur.

Son yıllarda kişiye özel takıların gümüş takı kullanmayı seven bayanlar tarafından özellikle tercih edilmesi, ayrıca da bayana hediye edilmek üzere, isimli, harfli gümüş takıların özellikle aranması sonucunda, gümüş takı tasarımcıları sonsuzluk simgesini de kişiye özel konseptiyle birleştirmiştir. Bu konseptte çok sayıda isimli sonsuzluk kolyesi, harfli sonsuzluk kolyesi gibi kişiye özel sonsuzluk kolye tasarımı bulunmaktadır.

Bunun dışında yazılı sonsuzluk kolyeleri daha çok sonsuza dek sürecek duyguları vurgulamak üzere, sonsuza dek aşk temalı aşk yazılı sonsuzluk kolyesi dışında, sevgilim yazılı sonsuzluk kolyesi, aşkım yazılı sonsuzluk kolyesi özellikle genç çiftler arasında çok özel bir hediyedir.

Sonsuzluk kolye tasarımlarının en iç ısıtanlarından biri de anneler gününde ya da doğum günlerinde çocukları tarafından annelerine onlara olan sonsuz sevgilerini gösteren anne temalı sonsuzluk kolyeleridir. Annem yazılı sonsuzluk kolyesi, annem benim yazılı sonsuzluk kolyesi, anne çocuk sonsuzluk kolyesi modelleri kuşkusuz bir insanın taşıyabileceği en sonsuz duyguyu yani anne sevgisinin sonsuzluğunu vurgulamak için mükemmel bir hediye seçimidir.

Siz de en trend gümüş sonsuzluk kolyesi modellerine ulaşmak isterseniz, Leyuze’de en güzel sonsuzluk kolyesi modellerini en uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo ile bulabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: sonsuzluk kolyesi, sonsuzluk kolyesi gümüş, sonsuzluk kolyesi isimli, sonsuzluk kolye isimli, sonsuzluk kolye gümüş, sonsuzluk kolye ucu, sonsuzluk kolyesi aşk yazılı, sonsuzluk kolye fiyatları, sonsuzluk kolye çeşitleri, sonsuzluk kolyesi büyük, sonsuzluk kolyesi nazar boncuklu, sonsuzluk kolyesi çok şık, sonsuzluk kolyesi çeşitleri, sonsuzluk çift kolye, sonsuzluk çerçeveli kolye, gümüş sonsuzluk kolye fiyatları, sonsuzluk kolye işareti fiyatları, swarovski sonsuzluk kolye fiyatları, sonsuzluk kalp kolye fiyatı, sonsuzluk kolyesi isimli fiyatlari, sonsuzluk kolyesi gümüş isimli, sonsuzluk kolye gümüş, kalpli sonsuzluk kolyesi gümüş, taşlı sonsuzluk kolye, sonsuzluk kolyesi harfli, sonsuzluk harfli kolye, sonsuzluk işareti harfli kolye, harf sonsuzluk kolye, sonsuzluk kolyesi isimli gümüş, sonsuzluk kolye ve isim yazma, sonsuzluk kolyesi isim, sonsuzluk kolyesi isimli ucuz, sonsuzluk kolyesi ucuz, sonsuzluk kolyesi fiyat, sonsuzluk kolyesı, sonsuzluk kolye kadın, sonsuzluk kolyesi kalpli, sonsuzluk kolyesi kelebek, sonsuzluk kolyesi kişiye özel, sonsuzluk kolyesi kucuk, sonsuzluk kalp kolye, sonsuzluk kolye modelleri, sonsuzluk kolyesi modelleri, sonsuzluk kolyesi melek, sonsuzluk kolye işareti modelleri, sonsuzluk gümüş kolye modelleri, İsimli sonsuzluk kolye modelleri, sonsuzluk kolyesi ne kadar, sonsuzluk kolyeler