Gümüş Kalpli Kolyeler

168 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Kalp simgesi çok uzun yıllardır sevginin aşkın simgesi olarak kullanılan dekoratif ve anlamlı bir semboldür. Hem içerdiği romantik anlam hem de dekoratif formu nedeniyle sanatın birçok dalında aşkı simgelemek üzere kullanılmaktadır. Bu nedenle kalp simgesi gümüş takı tasarımcıları tarafından da çok tercih edilmektedir. Gümüş Kalpli Kolye, aşkını, sevgisini anlatmak isteyen her yaştan bayan ve erkek için hem sevilerek kullanılan bir aksesuar hem de sevgiliye verilecek anlamlı bir hediyedir.

Kalpli gümüş kolyeler çok farklı tasarımlara sahip olmalarına rağmen, bu tasarımların en çok tercih edilenleri; yazılı kalpli kolyeler, taşlı kalpli kolyeler, çiçekli kalpli kolyeler, nazar boncuklu kalpli kolyeler, uğur böcekli kalpli kolyeler, isimli kalpli kolyeler, harfli kalpli kolyeler, kapaklı kalpli kolyeler, resimli kalpli kolyeler, kalpli melek kolyeler, oklu kalp kolyeler gibi kalp kolye modelleridir.

Yazılı Kalpli Gümüş Kolyeler: Yazılı kalp gümüş kolyeler birçok aşk sözcüğü ile tasarlanmasına karşın en sık karşılaşılan yazılı kalpli kolye modelleri, aşkım yazılı kalp kolye, sevgilim yazılı kalp kolye, sen ve ben yazılı kalp kolye, sonsuz aşk yazılı kalp kolye, canım yazılı kalp kolye, love yazılı kalp kolye, isim yazılı kalp kolye modelleri geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Taşlı Kalpli Gümüş Kolyeler: Taşlı kalp kolyeler ağırlıklı olarak beyaz zirkon taş ya da swarovski ile tasarlanmasına rağmen, incili kalp kolyeler, zümrüt taşlı kalp kolyeler, oniks taşlı kalp kolyeler de gümüş kalp kolye modelleri arasında oldukça revaçtadır.

Çiçekli Kalpli Gümüş Kolyeler: Kalp formundaki sadeliği çiçek figürleriyle tamamlayan gümüş kolye tasarımcıları, gül kalp kolye, dört yapraklı yonca kalp kolye, lale kalp kolye, papatya kalp kolye gibi çiçekli kalp kolye modelleri tasarlamaktadır.

Nazar Boncuklu Gümüş Kalp Kolyeler: Nazar boncuğu taşımayı, nazardan korunmak için tercih eden gümüş takı seven bayanlar için tasarlanan nazarlı kalp kolye modelleri bazı tasarımlarda nazar boncuğunun zincir kısmına bazı tasarımlarda ise kalp kısmına monte edilmesiyle oluşturulur.

Uğur Böceği Gümüş Kalp Kolyeler: Uğur böceğinin getirdiği uğura inanan ve uğur böceğinin zarif yapısını tercih eden bayanlar için tasarlanan kalp üzerine konmuş uğur böceği formundaki uğur böcekli kalp kolyeler, çok tercih edilen gümüş kolye modelleri arasında yer alır.

Kişiye Özel Kalp Gümüş Kolyeler: İsim yazılı kalp kolyeler ve harfli gümüş kolyeler kişiye özel gümüş kolye tasarımları arasında en sevilenlerindendir. Bazen yalnızca kolye sahibinin adının yazılı olduğu kalp kolyeler tercih edilirken, çiftler için sevgililerin adının yazılı olduğu çift isimli kalp kolyeler tercih edilir. Aile kolyeleri grubunda yer alan üç isimli ya da 4 isimli kalp kolyeler de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Daha sade tasarımları tercih edenler için ise harfli gümüş kolye modelleri tasarlanmaktadır.

Kalpli Melek Gümüş Kolyeler: Melek formu ya da melek kanadı ile tamamlanan gümüş kalpli melek kolyeler daha çok genç bayanların tercihidir. Melek kanadı takmış kalp figürü, temiz kalbi, temiz aşkı simgeler. Melek imajının masumiyeti ile aşkı, sevgiyi birleştiren bu gümüş kolye tasarımları taşlarla tamamlanarak çok figürlere dönüşmektedir.

Kapaklı Kalp Gümüş Kolyeler: Kalp formundaki kolyeyi kapaklı olarak tasarlanan kapaklı kalp kolyelerde genellikle kapağın iç kısmı isim yazmak, harf yazmak ya da fotoğraf yerleştirmek için düşünülür. Bakıldığında şık bir kalp formu gibi görünen bu kolyeler kapağın altında taşıdıkları gizem nedeniyle çok tercih edilen romantik aksesuarlardır.

 

Anahtar Kelimeler: kalpli kolye modelleri, kalpli kolye gümüş, kalpli kolye resimli, kalpli kolye ucu, kalpli kolye isimli, kalpli kolye fiyatları, açılan kalpli kolye, kalpli kolye bayan, kalpli büyük kolye, kalpli baget kolye, kalp baget kolye, bayan kalpli kolye, kalpli kolye çok şık, 4 kalpli kolye, kalpli kolye çeşitleri, kalp çerçeve kolye, çift kalpli kolye, çok kalpli kolye, kalp detaylı kolye, dört kalpli kolye, kalpli kolye fiyatları ucuz, kalp kolye fiyatları, kalpli fiyonklu kolye, kalp kolye gümüş, kalpli gümüş kolye isimli, kalpli gümüş kolye modelleri, kalpli gümüş kolye bayan, kalpli harf kolye, kalpli harfli kolye, kalp harf kolye, kalp harfli kolye, kalp kolye isimli, kalpli 2 li kolye, kalpli kolye modelleri gümüş, kalp kolye modelleri, açılabilen kalpli kolye, açılan kalp kolye, çok kalpli kolye, kalp kolye ikiye ayrılan, kalpli melek kolye, kalpli melekli kolye, kalpli minik kolye, kalpli kişiye özel kolye, kalpli papatya kolye, kalp kolye resimli, kalpli resimlik kolye, kalpli ritim kolye, kalp ritmi kolye, kalp ritimli kolye, resimli kalpli kolye, kalpli sonsuzluk kolye, kalpli swarovski kolye, kalp sonsuzluk kolye, kalp şeklinde kolye, kalpli şans kolyesi, kalp şeklinde kolye ucu, kalp şeklindeki kolye, kalpli kolye tasarımı, kalpli tuğra kolye, kalpli taşlı kolye, kalpli tektaş kolye, kalpli tektaşlı kolye, üç kalpli kolye, üçlü kalpli kolye, kalpli yonca kolye, kalpli yüzüklü kolye, kalpli yıldızlı kolye, kalpli zincirli kolye, kalpli zarif kolye, 2 isimli kalpli kolye, 2 adet ayrılan kalpli kolye, 3 kalpli kolye, 3 lü kalpli kolye, 3 kalp kolye, 3 isimli kalpli kolye, 3 lü kalp kolye, 4 lü kalpli kolye, 4 kalp kolye, 4 isimli kalpli kolye, 4 kalpli altın kolye, 4 lü kalp kolye, 4 isimli kalp kolye, kalpli 4 yapraklı yonca kolye, 5 kalpli kolye, kolye kalpli, kalpli kolye fiyatları, sade kalpli kolye, tek taşlı kalpli kolye