Gümüş Anne Bebek Kolyeleri

64 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Anne Bebek Kolyeleri, kişinin kendisi için aldığı gümüş kolye modellerinden çok, hediye olarak alınan gümüş kolye modellerindendir. Bebek müjdesi hediyesi, baby shower hediyesi, doğum hediyesi, bebeğin ilk doğum günü hediyesi, bebeğin ilk adımı hediyesi, bebeğin diş partisi hediyesi gibi durumlarda, eş, aile yakını ya da çok yakın arkadaşlar tarafından kadına anneliğini kutlamak ve onurlandırmak amacıyla hediye edilen gümüş kolyelerdir.

Tasarımına ve kullanım amacına göre farklı modelleri vardır:

Gümüş Anne Bebek Kolyeleri: Tasarım çeşidi fazla, kullanım alanı geniştir. Doğum müjdesinden, doğuma kadar hamilelikle ve bebekle ilgili tüm süreçte hediye olarak verilebilen kolye modelleridir. Anneyle bebeği çok farklı figürlerde bir araya getiren gümüş anne bebek kolyeleri, sadece figür  olabildiği gibi bazen isim yazılabilir şekilde de tasarlanır.

Gümüş Hamile Anne Kolyeleri: Hamile kadın figürü olarak tasarlanan hamile anne kolyeleri genellikle hamilelik müjdesinden sonra baba adayı tarafından anne adayına hediye olarak tercih edilir. Genellikle hamilelik sürecinde kullanıldıktan sonra bir anı kutusuna kaldırılan bir gümüş kolye modelidir.

Gümüş Anne Doğum Kolyesi: Çok farklı tasarımlara sahip olan anne doğum kolyesi, genellikle hamilelik sürecinde ve doğumda hediye edilir. Daha çok leyleğin taşıdığı bebek figürüne sahip olan gümüş anne doğum kolyesi, gold kaplama, altın kaplama ve gümüş rengi olarak imal edilir.

Gümüş İsimli Anne Kolyeleri: Kişiye özel gümüş kolye grubunda bulunan isimli anne kolyeleri, çocuklar tarafından annelerine hediye olarak alınan gümüş anne çocuk kolyeleri grubundadır. Sadece anne adı yazılabilirken bazı tasarımlar anne ve çocuğun isimlerinin yazılabileceği bir tasarıma sahiptir.

Gümüş Yeni Anne Kolyeleri: Anne doğum kolyeleri ve yeni anne kolyeleri aynı durumlarda tercih edilen hediye gümüş kolye grubundadır. Doğumdan sonra yakın akrabalar, yakın arkadaşlar tarafından yeni doğum yapmış kadına hediye edilen gümüş kolyelerdir.

Gümüş Anne Kız Kolyeleri & Anne Oğul Kolyeleri: Bebeğin cinsiyetinin de vurgulandığı daha ince detaylı figürlerle tasarlanan gümüş kadın kolyeleridir.

Gümüş Anne Yazılı Bayan Kolyeleri: Değişik tasarımlarla Anne sözcüğünü vurgulayan bayan kolyelerdir. Bazen annelerin fedakârlıklarını vurgulayan kısa özlü sözlerle, bazen anne ile bütünleşmiş obje tasarımlarıyla tamamlanır. Genellikle çocuklar tarafında annelerine, annelerinin doğum günlerinde ya da anneler gününde alınan anlamı bir hediyedir.

Gümüş Bebek Ayak İzi Kolyeleri: Bebeğin ilk adımı sonrasında yapılan ilk adım partisinde aile yakınları tarafından anneye ya da bebeğe hediye edilen gümüş kolyelerdir. Bebek ayak izi kolyeleri, anne bir süre kullandıktan sonra büyüyünce vermek üzere bebeği için saklar.

Gümüş Aile Figürlü Bayan Kolyeleri: Mutlu aile temalı, anne baba ve çocuk üçlüsünü figür eden tasarımlardır. Aile kolyeleri genellikle nazarlık ya da kalp gibi objelerle tamamlanır. Genellikle ilk bebekten sonra ya da bebeğin ilk doğum gününde baba tarafından anneye alınan bir hediyedir. Gümüş aile kolyesi, ailenin annesi tarafından tüm aile adına gururla ömür boyu taşınır.

Anahtar Kelimeler: anne bebek baba kolye, anne bebek balonlu kolye, anne bebek eli kolye, anne bebek figürlü kolye, anne bebek kolye gümüş, anne bebek kolyesi gümüş, anne bebek kolye isimli, anne bebek kolyesi isimli, anne bebek kolye modelleri, anne bebek kolye ucu, anne bebek temalı kolye, anne bebek tasarım kolye, anne ve bebek kolyesi, anne ve bebek kolye