Gümüş İsimli Kolyeler

70 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Kendi ismini, isminin baş harfini ya da sevdiğinin ismini takı ya da aksesuarlarda kullanmak çok uzun yıllardır yerini kaybetmeyen bir aksesuar trendidir. Gümüş isimli kolyeler ilk yayılmaya başladığı yıllarda el yazısı fontu ile yazılmış bir isim ve iki ucuna sabitlenmiş zincirden oluşan tek tip bir tasarımdı ve ağırlıklı olarak bayanlar tarafından tercih ediliyordu. Talebin artmasıyla ve gümüş sektörünün moda sektörünün bir parçası olmasıyla birlikte tasarımcılar kişiye özel gümüş isimli kolyeler için çok geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuşlardır.

Kişinin kendi adının yazılı olduğu gümüş kolyeler yanı sıra sevgilinin, eşin ya da çocuğunun adının yazılı olduğu tek isimli gümüş kolye kullanma alışkanlığının yanı sıra, kendi adının yanına sevgili ya da eşin adının yazılı olduğu romantik gümüş iki isimli kolyeler de oldukça fazla tercih edilmektedir. Hatta son yıllarda eş ve çocuklarla birlikte tüm ailenin isimlerinin yazılı olduğu 3 isimli, 4 isimli, 5 isimli gümüş isimli aile kolyeleri geniş bir kullanıcı kitlesi bulmuştur.

İsimli kolyelere göre daha minimal ve zarif tasarımlara olanak sağlayan harfli kolyeler de yine gümüş isimli kolyeler de olduğu gibi tek harfli olabildiği gibi, iki harfli ya da tüm sevilenlerin baş harflerini bir araya toplayan çok harfli tasarımlar da olabilmektedir.

İsimli gümüş kolye tasarımları, dekoratif yazılarla boşluğa asılı şekilde tasarlanabildiği gibi, farklı gümüş objeler ve taşlarla kombinlenerek yüzlerce çeşit gümüş kolye ortaya çıkmasını sağlamıştır. Gümüş geometrik şekilli plakalar üzerine yazılıp nazar boncuğu ya da uğur böceği gibi objelerle süslenen gümüş kolyeler yaygın olarak tercih edilmektedir. Plaka kolyeler kadar tercih edilen bir başka yaygın tasarım da sonsuzluk işareti isimli gümüş kolye tasarımlarıdır. Özellikle çift isimli sevgili kolyelerinde tercih edilen sonsuzluk işaretli gümüş kolyeler bazen kalplerle de süslenip çift için önemli olan bir tarih de eklenerek isimli ve tarihli gümüş kolye olarak sunulmaktadır.

2 çocuklu aileler tarafından çokça tercih edilen dört yapraklı yonca formunda gümüş isimli kolyeler, ya da tek çocuklu aileler tarafından sıklıkla seçilen içiçe geçmiş üç kalpli kolyelerin yanı sıra istenilen sayıda ismi dekoratif formatta kesim yaparak zincire ucuca ekleyerek yapılan tasarımlar da çok sevilmekte ve tercih edilmektedir.

Tek isimli gümüş kolyeler de ürün yelpazesi çok daha geniştir. İstenilen her şekilde gümüş plakaya istenilen formatta yazılan ve kuş, çiçek, uğur böceği, nazar boncuğu, ayet, dua, hayvan figürü, kelebek, kurdela gibi sınırsız objelerden bir veya birkaçını içeren tasarımlar ürün kreasyonunu her gün biraz daha genişletmektedir. Taşlı isimli gümüş kolyeler ise, ağırlıklı olarak zirkon, swarovski taş olmakla beraber her türlü değerli ve doğal taş ile tasarlanmaktadır.

 

Anahtar Kelimeler: isimli kolye gümüş, isimli kolyeler ne kadar, isimli kolye aile, isimli kolye bayan, isimli kolye çeşitleri, isimli gerdanlık kolye, isimli cubuk kolye, isim gerdanlık kolye, isimli kolye çoklu, isimli kolye çift, isim kolye çeşitleri ve fiyatları, isimli kolye dönen, isimli kolye damla, isimli kolye, isimli kolye, isimli dualı kolye, isimli doğum kolyesi, isimli kolye el yazısı, isimli kolye en ucuz, isimli kolye fiyatları, isimli kolye fiyatları gümüş, isimli kolye fiyatları ucuz, isim kolye fiyatları, isim kolyesi fiyatları, isimli kolye gümüş fiyatları, isimli gümüş kolye bayan, isimli gümüş kolye nazar boncuklu, 5 isimli kolye, çok isimli kolye, isimli kolye siparişi, isimli kolye yuvarlak, isimli kolye harfi, isimli kolye hediyelik, isimli kolye halka, isimli kolye hediye, isim kolye harf harf, isimli kolye ikili, isimli kolye kalpli, isimli kolye kadın, isimli kolye kelebek, isimli kolyeler, isimli para kolye, isimli kolye 3 lü, isimli kolye 2 li, isimli kolye modelleri ve fiyatları,  isimli kolye fiyatları, isimli kolye ne kadar, isimli kolye nazar boncuklu, isimli kolye nerede satılır, isim kolye nazar boncuklu, İsimli nazar kolye, isim özel kolye, isimli kişiye özel kolye, isimli kolye papatya, isimli kolye plaka, isim kolye plaka, isimli kolye, isimli kolye sonsuzluk, isimli kolye sevgili, isim kolye çok şık, isim kolye sonsuzluk, İsimli şans kolyesi, isimli kolye taşlı, isimli kolye üçlü, üç isimli kolye gümüş, isimli kolyeler ve fiyatları, isimli vav kolye, gümüş isimli kolye ve fiyatları, isim zincir kolye, 2 isimli kolye gümüş, 2 isimli kolye fiyatları, 2 isimli kolye modelleri, 2 isim kolye, iki isimli kolye, iki isimli kolye gümüş, 3 isimli kolye modelleri, 3 isimli kolye fiyatları, 3 isimli kolye ve fiyatları, 3 isimli kolye ucuz, 4 isimli kolye gümüş